Заява руху “Стоп цензурі” з приводу невибачення Коломойського перед журналістом і неприпустимості втручання олігархів-власників в редакційну політику ЗМІ

Posted: 24.03.2015 in перешкоджання роботі журналіста

Рух «Стоп цензурі» не вважає пропозицію голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського «принести вибачення журналістській спільноті» адекватною оцінкою своїх дій і наполягає на вибаченні чиновника перед журналістом Сергієм Андрушком.

Про неприпустимість такої поведінки високопоставленого чиновника з журналістами, окрім руху «Стоп цензурі!», наголошували також в Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова, Незалежній медіа-профспілці та інших журналістських колах; президент Петро Порошенко оголосив йому догану «за порушення правил професійної етики і вчинок, який порочить його як державного службовця». Попри це, голова Дніпропетровської ОДА не захотів зробити найпростішого, щоб виправити ситуацію, — вибачитись перед журналістом.

Водночас ми звертаємо увагу на необ’єктивне висвітленні конфлікту навколо державного підприємства «Укртранснафта» та інших суспільно важливих тем медіа, що підконтрольні олігархам, — Ігорю Коломойському, Рінату Ахметову, Дмитру Фірташу, Віктору Пінчуку.

Рух «Стоп цензурі!» наголошує, що власники українських телеканалів не мають права залучати журналістів у свої олігархічні війни, і закликає підписати угоду між ньюзрумами та власниками-олігархами про невтручання останніх у редакційну політику новин.

 

Контактний телефон:

+380504404608

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s