Журналісти приїхали під «Межигір’я»

Posted: 06.06.2012 in Президент України, Свобода висловлювань, громадська акція, протидія цензурі

Журналісти приїхали під «Межигір’я»

Близько 50 журналістів і громадських діячів зранку 6 червня приїхали до села Нові Петрівці, розташованого біля резиденції Віктора Януковича «Межигір’я». Серед них є журналісти з Нідерландів, Росії і Польщі. З телеканалів присутні TBі, представники Нідерландів також приїхали з камерою.

5 червня пізно ввечері суд заборонив руху «Стоп цензурі!» мирну акцію, під час якої мали презентувати мапу гучних корупційних розслідувань «Київ. Мапа корупції». Суддя задовольнила позов Новопетрівської сільської ради проти координатора прес-центру «Стоп цензурі!» Артема Соколенка про обмеження права на мирні зібрання.

Тож 6 червня журналісти зібралися, щоб контролювати виконання рішення суду.

Як передає кореспондент «Телекритики», до журналістів вийшов привітатися голова Нових Петрівців Родіон Старенький. На питання про те, чи не переживає він за дітей, яким доведеться жити в корумпованій країні, сільський голова відповів заперечно.

На питання про те, чи часто відбуваються нічні судові засідання, голова Нових Петрівців відповів, що оскільки акція мала відбутися вчора на сьогодні, то й суду необхідно було засідати пізно ввечері.

Минулого року Київський окружний адміністративний суд також заборонив заплановану на 6 червня акцію руху «Стоп цензурі» біля резиденції президента «Межигір’я», аргументувавши тим, що при подачі заявки «було порушено принцип завчасного сповіщення».

Відтак, журналісти у 2011 році зібралися біля «Межигір’я», щоб «проконтролювати виконання рішення суду» стосовно заборони проведення мирних зборів біля резиденції.

«Телекритика»

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s