ЗАЯВА РУХУ ЩОДО СИТУАЦІЇ В ГАЗЕТІ “СЕГОДНЯ”

Posted: 12.12.2011 in перешкоджання роботі журналіста, протидія цензурі


Журналістський рух «Стоп цензурі!» висловлює занепокоєння кризою в одній з наймасовіших газет України «Сегодня», яку, за словами працівників, спричинено конфліктом з новим топ-менеджментом видання, а також появою зовнішнього цензора.

 

Не даючи оцінки протистоянню між директором «Сегодня мультимедіа» та головним редактором газети «Сегодня», у яке втягнуто редакцію, зауважимо, що ці події є особливо тривожними з огляду на нещодавнє закриття «Газети по-київськи», яким завершився схожий за змістом конфлікт.

Враховуючи це, рух «Стоп цензурі!» закликає Комітет Верховної Ради з питань свободи слова провести комітетські слухання з питань ситуації в редакції «Сегодня», де вислухати всі сторони конфлікту та надати рекомендації щодо виходу з кризової ситуації.

Рух «Стоп цензурі!» також звертається до прес-секретаря президента Дарії Чепак як співголови міжвідомчої комісії з питань свободи слова з пропозицією провести позачергове засідання в зв’язку з кризовою ситуацією в редакції газети «Сегодня».

«Рух «Стоп цензурі!» засуджує практику замовних матеріалів та інформаційного супроводу певних політиків, яка, на жаль, є типовою для деяких українських мас-медіа та існування якої визнала редакція газети «Сегодня».

Рух «Стоп цензурі!» закликає колектив «Сегодня» ініціювати укладення договору із власниками про редакційну політику, що покликана гарантувати дотримання стандартів журналістики у виданні.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s