ЗАЯВА ЩОДО УТИСКІВ ЖУРНАЛІСТІВ В РОСІЇ

Posted: 10.12.2011 in International

Ми, представники журналістського Руху «Стоп цензурі!», висловлюємо протест проти дій російської влади та підтримку нашим колегам журналістам, які постраждали через професійну діяльність, висвітлюючи парламентські вибори та  акції протесту в Російській Федерації.

В ході акцій протесту російська поліція затримала відомого блогера Олексія Навального та журналіста Іллю Барабанова («Новое Время»). Пізніше були затримані Дарія Корсунская з агенства Reuters, Олексій Каменський (Forbes),  Євген Єршов («Известия»), Олександр Борзенко («Эхо Москвы»), Ілля Васюнін («ДождьТБ»), блогер і фоторепортер Ілля Варламов, кореспонденти агентств Bloomberg та «РІА Новости».  Кореспондента «Коммерсанта» Олександра Черних, який виконував редакційне завдання, побили представники правоохоронних органів.

Ми поділяємо оцінки міжнародних журналістських організацій та цілком солідарні з нашими колегами зі Спілки журналістів Росії, які назвали масові затримання та побиття журналістів «спробами закрити суспільству рот, залякати його, продемонструвавши силу та можливість відкрито та безкарно порушувати закон» та підтримуємо їхні вимоги до влади Росії щодо розслідування фактів незаконного затримання та побиття і покарання винних у вчиненні цих злочинів.
Ми також закликаємо своїх колег з України, Росії та інших країн пострадянського простору не мовчати, направити свої листи із протестом та вимогами до представників російської влади, а головне –  надалі приділяти увагу темі дотримання прав людини в Росії.

 


Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s