Янукович визначив, який новинарний сайт в Україні є найпопулярнішим

Posted: 25.06.2011 in Президент України

Президент України Віктор Янукович сьогодні проведе зустріч із журналістами провідних українських ЗМІ, про це йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті президента.

На зустрічі запрошені журналісти провідних вітчизняних телеканалів: від телеканалу «Інтер» ведучий програми «Велика політика із Євгенієм Кисельовим» Євгеній Кисельов, від Першого національного телеканалу ведучий програми «Шустер LIVE» Савік Шустер, від телеканалу 1+1 ведучий програми «Tkachenko.ua» Олександр Ткаченко, від телеканалу ICTV ведучий програми «Свобода слова» Андрій Куликов.

В повідомленні також йдеться, що на зустріч також запрошені головні редактори газети «Сьогодні» та найрейтинговішого вітчизняного новинного сайту (за рейтингом сайту liveinternet.ru) «Обозреватель» (obozrevatel.ua).

Всім, хто хоч трохи цікавиться популярністю українських онлайн-ЗМІ, відомо, що Обозреватель, який належить Михайлу Бродському, далеко не перший за відвідуваністю новинарний сайт України.

Не зрозуміло, чому у Адміністрації Януковича вирішили посилатись на liveinternet.ru. Наприклад, найсвіжіше дослідження компанії InMind, яке на сьогодні є найповнішим в Україні, показує, що Obozrevatel є лише 9 за денною аудиторією сайтом в Україні, поступаючись таким новинарним сайтам як, pravda.com.ua, korrespondent.net, unian.net, liga.net, segodnya.ua, tsn.ua, kp.ua, rbc.ua.

За даними сайту Alexa.com, розрив у відвідуваності між Обозревателем та УП і Корреспондентом складає рази:

Ще більший розрив показує сайт Google Adplanner.

Матеріал взятий із сайту watcher.com.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s