СУД ЗАБОРОНИВ АКЦІЮ ЖУРНАЛІСТІВ ПІД МЕЖИГІР’ЯМ, але МИ – НЕ ЗДАМОСЯ!

Posted: 04.06.2011 in Свобода висловлювання

Київський окружний адміністративний суд заборонив  (рішення суду) заплановану на 6 червня акцію руху “Стоп цензурі” біля резиденції президента в Межигір’ї.

Як повідомляє “Українська правда”, таким чином суд підтримав позов сільського голови Нових Петрівців Родіона Старенького.

“Суд постановляє – позов задовольнити і обмежити право на проведення мирних зібрань біля в’їзду до президентської резиденції…”, – виголосила своє рішення головуюча на процесі суддя Ганна Панова.

Своє рішення суддя аргументувала тим, що при подачі заявки “було порушено принцип завчасного сповіщення”. Крім того, за її словами, “суд бере до уваги гарантоване людині право на відпочинок”.

“Існує реальна небезпека порушення громадського порядку”, – сказала Панова.

Пізніше в інтерв’ю журналістам голова сільради Нових Петрівців Родіон Старенький сказав, що підтримує рішення судді. “Це не зовсім підходяще місце для проведення акції. Це приватний сектор, а люди їдуть на роботу”, – зазначив Старенький.

У понеділок журналісти збиралися провести мирну акцію біля президентської резиденції на річницю невиконання обіцянки Віктора Януковича зняти корупційні підозри щодо резиденції та продемонструвати свої володіння.

Повідомлення про акцію було зроблено до Новопетрівської сільради у п’ятницю. Однак у суботу стало відомо, що Новопетрівська сільрада подала позов на організаторів акції.

Рух “Стоп цензурі!” знову буде подавати заяву на проведення акції біля резиденції президента Віктора Януковича “Межигір’я“.

Про це заявив після оприлюднення рішення суду відповідач у цій справі, керівник прес-центру руху Артем Соколенко, передаєЛігаБізнесІнформ з посиланням на УНІАН.

“Звичайно, ми будемо виконувати рішення суду, і в понеділок запланованої акції не буде. Подальші наміри: ми будемо подавати заяву на проведення цієї акції і будемо прагнути, щоб все-таки Віктор Федорович виконав своє зобов’язання показати “Межигір’я”, як він рік тому запрошував”, – зазначив Соколенко.

Крім того, він повідомив, що надалі “Стоп цензурі!” врахує всі зауваження суду щодо термінів подачі заявки на проведення такої акції.

Українська правда

P.S.
Рух “Стоп цензурі!” залишає за собою право діяти 6.06.11 в іншій законний спосіб.
До Дня журналіста буде опрацьований та реалізований сценарій спільних дій журналістів, про що буде повідомлено додатково.

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s