В День журналіста «Стоп цензурі!» проведе акцію та телемарафон

Posted: 03.06.2011 in Свобода висловлювання

6 червня, у День журналіста, громадський рух «Стоп цензурі!» проведе чотиригодинний телемарафон «Повний доступ» на телеканалі ТВі. 

Рух ініціює обговорення проблем та досягнень в інформаційній сфері за час правління Віктора Януковича та його команди.

Хто є цензором в Україні, кому належать медіа, як дізнатися про реальні статки чиновників та чи працює закон про доступ до інформації – відповіді на ці запитання шукатимуть учасники «Стоп цензурі!» та запрошені в студію гості.  Марафон розпочнеться о 20:00 та триватиме до опівночі.  Дивіться також онлайн-трансляцію на «Телекритиці» та «Українській правді».

 

Крім цього, в цей день, журналістський Рух “Стоп цензурі” проведе акцію біля резиденції Президента

АНОНС ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ АКЦІЇ 

6 червня (понеділок) в День свого професійного свята українські журналісти вимагатимуть виконання обіцянки Президента України Віктора Януковича продемонструвати свою резиденцію “Межигір’я”.

Журналісти проведуть мирну акцію в селі Нові Петрівці біля в’їзду до президентської резиденції “Межигір’я”.

Мета – домогтися прозорості щодо проживання Президента в резиденції «Межигір’я» в Нових Петрівцях, з приводу якої було зроблено низку журналістських розслідувань. Виконавши свою обіцянку, надану рівно рік тому в День журналіста, Президент міг би продемонструвати політичну відповідальність та справжній намір боротися з корупцією.

Нагадаємо, що під час прес-конференції 4 червня 2010 року за підсумками 100 днів роботи Віктор Янукович запросив журналістів у Міжгір’я до своєї резиденції. “Збирайтеся, їдемо зараз, без підготовки”, – сказав пан Янукович, відповідаючи на запитання Мустафи Найєма.

Акція відбуватиметься з 7:30 до 11:00.

Довідка про Рух “Стоп цензурі!”

Громадський рух «Стоп цензурі!» створений 21 травня 2010 року. Рух є неформальним об’єднанням журналістів, що утворилося у відповідь на утиски свободи слова в Україні. Це  ініціатива українських журналістів та медійних громадських організацій щодо відстоювання свободи слова, запобігання встановленню цензури в Україні, унеможливлення перешкоджання професійній діяльності журналістів та порушення професійних стандартів при висвітленні суспільно-політичних питань.

Громадський рух «Стоп цензурі!» не підтримує жодну політичну силу, не фінансується політичними партіями.

Дізнатися більше або приєднатися до Громадського руху «Стоп цензурі!» можна за посиланням http://www.telekritika.ua/news/2010-05-22/53128

Блог Громадського руху «Стоп цензурі!»: https://stopcensorship.wordpress.com , у Твіттері: http://twitter.com/Stopcensorship

Контактна особа: Артем Соколенко, координатор прес-центру Громадського руху «Стоп цензурі!», 050 440 46 08, censor.stop@gmail.com

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s