День ганьби Януковича. Минуло 11 місяців

Posted: 04.05.2011 in Президент України

Сергій Лещенко, УП

Отже, сьогодні 4 травня, і кожне четверте число – це день персональної ганьби Віктора Януковича.

Минув ще один місяць, вже одинадцятий по рахунку, з моменту обману в прямому ефірі у виконанні президента Януковича.

4 червня 2010 року Янукович заявив, що покаже свою резиденцію в “Межигір’ї”, щоб зняти нарешті корупційні підозри про те, як державне майно опинилося в його власності.

Заклик до журналістів “Збирайтеся, поїдемо прямо зараз!” пролунав на всю країну під час прес-конференції. Але після її закінчення з’ясувалося, що в “Межигір’я” ніхто не їде, бо немає автобусів.

Автобуси вже шукають 11 місяців.

Я знаю, що на Банковій також думають, як вийти з цієї ганьби. Як показати якийсь будиночок на території Межигір’я і не показувати всі ці клубні палаци, “Хонки”, гольф-клуби, яхт-клуби, кінні манежі, тенісні корти, басейни, підземні тири, каскади і гроти, гараж для вертольоту та безліч інших ознак того, як бідна президентська родина витрачає сотні мільйонів на облаштування одного персонального раю.

Я навіть думаю, що скоро нам продемонструють в ефірі каналу “Інтер” кількох журналістів, які будуть пити чай з Януковичем у казенному інтер’єрі, а він буде розповідати про тяжке дитинство.

І потім це назвуть виконанням обіцянки, даної 4 червня 2010 року. А на питання, як відбиралися журналісти для висвітлення цієї події, Дарка Чепак може сказати: “Ну, так ми визначили найрейтинговіші та запросили саме їх…”

Але цей номер не пройде. По-перше, тому що обіцянка була дана Януковичем не каналу “Інтер”, а журналістам руху Стоп цензурі та Мустафі персонально.

Тому, шановні господарі Банкової, не ламайте голову над сценаріями відбору лояльних журналістів, а краще вигадайте легенду, як американський мільярдер залишив у спадок Януковичу купу грошей, які той вирішив витратити на “Межигір’я” як головну декорацію програми “Україна для людей”.

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s