Заява Руху “Стоп цензурі!”

Posted: 16.04.2011 in Президент України, Прем'єр-міністр України

Почесному лідеру Партії регіонів,
Віктору Януковичу
Голові Партії регіонів,
Миколі Азарову
Голові фракції Партії регіонів
у Верховній Раді України Олександру Єфремову

Вельмишановні панове!

9 квітня 2011 року в ефірі програми «Честь имею пригласить» телеканалу КРТ член Партії регіонів, народний депутат Ян Табачник дозволив собі неприпустимі та образливі, на наш погляд, висловлювання стосовно працівників ЗМІ. Зокрема, говорячи про роботу українських журналістів, пан Табачник сказав наступне: «Це холуї, що обслуговують своїх хазяїнів. Я це прекрасно знаю. 85% журналістів у цій країні займаються цим».

Ми вимагаємо від керівництва Партії регіонів і особисто від почесного лідера Партії регіонів, Президента України Віктора Януковича, підтвердити або спростувати наше припущення, що допущені Яном Табачником висловлювання є позицією всієї Партії регіонів стосовно роботи українських журналістів.

В разі, якщо це особиста позиція пана Табачника, ми вимагаємо від керівництва Партії регіонів і від Вас особисто висловити позицію Партії стосовно цього інциденту і вплинути на народного депутата з тим, щоб у подальшому він уникав публічного висловлювання образ на адресу працівників ЗМІ.

Ми також вимагаємо від керівництва Партії і особисто від Яна Табачника вибачень перед журналістами України за некоректні і неприпустимі висловлювання на їхню адресу.

У разі відмови пана Табачника вибачитися ми також закликаємо керівництво Партії регіонів не включати його до передвиборчого списку на наступних парламентських виборах як людину, що дискредитує Вашу політичну силу.

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s