Заява руху “Стоп цензурі!” щодо ситуації у холдингу “Главред-медіа”

Posted: 15.03.2011 in Верховна рада

 

 

Громадський рух «Стоп цензурі!» висловлює занепокоєння щодо ситуації, яка склалася у холдингу «Главред-медіа», і, зокрема, в «Газете по-киевски».

Газета, яка виходить із січня 2003 року і є одним із лідерів ринку друкованої преси України, призупинила свій вихід. Редакція видання пояснює це організаційними причинами, однак є підстави вважати, що до цього призвела і не впорядкована система відносин всередині холдингу.

Ми висловлюємо підтримку своїм колегам-журналістам та звертаємося до власника холдингу Ігоря Коломойського і топ-менеджерів холдингу з пропозицією якнайшвидше розв’язати внутрішні конфлікти в рамках правового поля, виплатити заборговану зарплатню журналістам та відновити стабільний вихід видання.

Також Рух звертається до членів комітету Верховної Ради з питань свободи слова та ЗМІ з тим, аби народні депутати ініціювали законодавчі зміни з метою посилення ролі та незалежності редакційних рад всередині редакцій, фінансової та процедурної прозорості в ЗМІ.

Ми переконані, що ЗМІ, завдання яких серед іншого полягає і в контролі за діями влади, мають самі демонструвати приклад щодо відкритості. Це убезпечить журналістів від тиску з боку власників, який найчастіше чиниться в економічний спосіб. Це має стати черговим кроком для посилення спроможності українських мас-медіа.

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s