Чи збирає СБУ про мене інформацію?

Posted: 24.09.2010 in СБУ, громадська акція

Громадська акція проти нецивілізованих дій Служби Безпеки України

Акцію проти дій СБУ, спрямованих на згорнення демократії, провели в середу 29.09.10 журналісти та громадські діячі. Поштовхом для неї стали випадки, коли спецслужба стала перевіряти роботу журналістів, істориків та громадських організацій. Зокрема, нещодавно СБУ разом із податковою навідалося додому до директора Інституту масової інформації Вікторії Сюмар.

Окрім руху “Стоп цензурі”, в акції взяли участь представники організації “Демократичний альянс”, до якої неодноразово приходили співробітники спецслужби.

Акцію протесту було проведено у вигляді живої черги до приймальні громадян СБУ, де учасники заходу подали до глави Служби безпеки Валерія Хорошковського стандартний запит визначеного змісту:

“Я, такий-то такий-то, за фахом журналіст. Працюючи журналістом я регулярно висвітлюю питання діяльності чинної влади, у тому числі досить критично.

Також критично про чинну владу я висловлююся на вулиці, в Інтернеті, у спілкуванні з друзями та знайомими. Крім того я спілкуюся з іноземними журналістами, політиками та представниками закордонних дипломатичних місій в Україні.

Хочу поцікавитися, чи підпадаю я до сфери інтересів Служби Безпеки України як людина, яка може становити загрозу національній безпеці та обороні України?

Прошу також дати відповідь на питання, чи збирала протягом останнього року щодо мене Служба Безпеки України будь-які дані, проводила оперативні заходи, прослуховувала мої телефони, організовувала стеження?

У випадку якщо такі дії щодо мене вчинювалися і в результаті не було порушено кримінальної справи – прошу повідомити мене, яка саме інформація про мене і коли збиралася.

Прошу цю заяву розглядати як інформаційний запит про доступ до інформації про мене”.

Тепер за законом кожен автор звернення має отримати аргументовану відповідь від СБУ.

Більше фото тут

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s