У ПАРЄ занепокоєні ситуацією в Україні

Posted: 14.09.2010 in моніторинг, International

Моніторинговий комітет ПАРЄ занепокоєний ситуацією зі свободою слова в Україні та закликає дотримуватися демократичних принципів у проведенні перетворень. Київ найближчим часом відвідають доповідачі ПАРЄ.

Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи вітає «політичну волю до амбітних реформ» в Україні. Про це йдеться у проекті резолюції  комітету, схваленої днями на його засіданні в Парижі, повідомили у понеділок (13-го вересня) в офісі Ради Європи в Україні. Водночас у документі наголошується на необхідності дотримання українською владою основних демократичних принципів і не реалізовувати широкомасштабні перетворення поспіхом. У ПАРЄ зазначають, що всі започатковані реформи в Україні потребують політичного консенсусу, громадської підтримки, а головне – все має відбуватися з дотриманням парламентських процедур.

Обмеження демократії не визнають

ПАРЄ висловила своє серйозне занепокоєння з приводу обмежень в Україні демократичних свобод, таких як свобода слова, преси, зборів. ПАРЄ зазначає, що жоден відступ в питанні захисту цих прав не буде визнаний Асамблеєю прийнятним. Аби переконатися як дотримуються в Україні принципи демократії до Києва приїдуть доповідачі ПАРЄ Ренате Вольвенд та Майліс Репс. Про свої спостереження вони планують доповісти на майбутній пленарній сесії ПАРЄ, яка відбудеться 4-8 жовтня.

Report (provisional version) PDF

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s