Малий та середній бізнес підтримує рух “Стоп цензурі!”

Posted: 25.08.2010 in Малий та середній бізнес, громадські організації

Відкритий лист Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України та партнерських асоціацій бізнесу на підтримку руху «Стоп цензурі», українських журналістських організацій

В останні місяці в Україні відбувається порушення основних прав громадян України, основним з яких є право на повну та неупереджену інформацію. В умовах тотальної економічної кризи саме хороша робота ЗМІ дозволяла суспільству адекватно реагувати на нові  виклики, оцінювати дії урядових структур, а бізнес мав змогу хоча б в загальних рисах  планувати свою роботу.

Сьогодні над свободою інформаціі в Україні навис Дамоклів меч.  Ми маємо на увазі монополізацію ефірного простору, підготовку провідними національними каналами звіту про події з наперед готовими текстами (знімається лише відео), перспективу позбавлення частот і ліцензій провідних інформаційних каналів, арешт майна та перевірки інших, які видаються владі не надто помічними у боротьбі за електорат.

Все це ми уже проходили. Зникнення та побиття журналістів знову стало звичним рядком у щоденних новинах. Як і у бізнесі, рейдерство стало невід’ємною ознакою вітчизняного інформаційного ринку.

На жаль, звичною стає неповага представників влади до журналістів. Яким би гострим не було питання журналіста, у демократичній країні чиновник зобов’язаний дати на нього відповідь. У нас найбільш поширеною є відповідь “Дайте пройти!”

У відповідь на звернення журналістських організацій представники влади твердять у завчений спосіб популістичні гасла, а тим часом планомірно перебудовують інформаційне поле під свої потреби.

Ми заявляємо про свою цілковиту підтримку руху «Стоп цензурі» та готовність малого та середнього бізнесу України до спільних дій з рухом «Стоп цензурі» на захист свободи слова в Україні.

Перелік підписантів

English version

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s