Хто захистить журналіста Кутракова?

Posted: 14.07.2010 in перешкоджання роботі журналіста

Нагадаємо,  8 квітня в “Українському домі” працівниками спецпідрозділу МВС “Беркут” був побитий журналіст “Нового каналу” Сергій Кутраков, який знімав сюжет про відкриття фотовиставки “Волинська різанина: польські та єврейські жертви ОУН УПА”.

20 квітня прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом умисного перешкоджання професійній діяльності журналіста.  В ході розслідування командир полку «Беркут» просив порушити справу проти самого Кутракова, який нібито «хуліганив», «збирав відомості, що становлять конфіденційну інформацію». Не дивлячись на відеофакти побиття журналіста,  Шевченківський райсуд Києва скасував постанову про порушення кримінальної справи щодо перешкоджання професійній діяльності тележурналіста Сергія Кутракова і таким чином виправдав застосування сили проти журналістів під час виконання ними своїх професійних обов’язків.

Парламентська Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів надасть юридичну допомогу журналісту Нового каналу Сергію Кутракову, якому Шевченківський районний суд Києва фактично відмовив у захисті його громадянських та професійних прав.

Керівництво “Беркуту” закрило очі на побиття журналіста.

Журналіст Сергій Кутраков подає апеляцію на рішення суду в справі проти «Беркуту».

фото Олександри Ярошенко

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s