Засідання ТСК ВР України з питань свободи слова

Posted: 08.07.2010 in Верховна рада

8 липня 2010 року відбулося друге засідання Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання професійній діяльності журналістів. У засіданні взяли участь народні депутати з фракції НУ-НС, БЮТ і Партії регіонів.

ТСК вирішила підтримати звернення громадських організацій до Президента України з проханням розглянути можливість призначення членом Національної ради з питань телерадіомовлення представника медійної громадськості.

ТСК також проситиме Генпрокуратуру перевірити інформацію щодо стеження за журналістами та керівництвом телеканалу “ТВі” та проінформувати про заходи прокурорського реагування на проведений Голосіївським РУ ГУ МВС у Києві розгляд заяви директора телекомпанії щодо встановлення осіб, причетних до стеження за журналістами.

ТСК заслухала інформацію журналіста “Нового каналу” Сергія Кутракова щодо перешкоджання журналістській діяльності співробітниками спецпідрозділу “Беркут” під час висвітлення подій виставки “Волинська різня – польські і єврейські жертви ОУН-УПА”.

Під час засідання народні депутати підкреслили, що комісія має “працювати на захист журналістів”.

Протягом наступних тижнів члени комісії збираються вивчити документи, щоб підготувати відповідні пропозиції щодо реакції на них.

Читайте статтю Голови ТСК ВР України Ірини Геращенко в “ДТ”

фото – Олександри Ярошенко

Advertisements

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s