Концепція створення національного суспільного телебачення і радіомовлення

Posted: 01.07.2010 in Громадська гуманітарна рада, суспільне мовлення

Гуманітарна рада при президенті Януковичеві розглянула концепцію СМ та запропонувала її на громадське обговорення (+ ТЕКСТ)

На засіданні Громадської гуманітарної ради 29 червня було представлено Концепцію створення національного суспільного телебачення і радіомовлення. За словами заступника голови Адміністрації Президента Ганни Герман, «ми подаємо наше бачення створення в Україні громадського телебачення, і ви маєте можливість взяти участь у цьому процесі, маєте можливість подавати свої пропозиції».

Нагадаємо, що раніше рух «Стоп цензурі!» намагався долучитися до обговорення концепції суспільного мовлення на Гуманітарній раді, і навіть пропонував до розгляду законопроект, підготовлений громадськими організаціями. Проте прохання громадськості владою було проігноровано. Як пояснила пізніше Ганна Герман, представників Руху «Стоп цензурі!» не запросили до обговорення концепції суспільного мовлення, бо вони не є… членами гуманітарної ради. У складі ради медійну громадськість представляє лише директор «Інтерфаксу» Олександр Мартиненко.

Пропонуємо до уваги наших читачів повний текст Концепції створення національного суспільного телебачення і радіомовлення, і закликаємо взяти участь у громадському обговоренні документу.

Телекритика

Нагадаємо, що раніше вже був розроблений проект нової редакції закону “Про Суспільне мовлення”  під егідою Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі ще при президенті Ющенкові. Дивіться текст цього законопроекту.


Advertisements
Коментарі
 1. stopcenzuri коментує:

  Думка експерта

  “Політичне множення на нуль”
  Галя Койнаш , для «Телекритики» 05-07-2010

  Від нескінчених розмов про суспільне мовлення та нездійснених обіцянок, помножених на відсутність політичної волі, результат скоріше від’ємний, принаймні, для суспільства

  http://www.telekritika.ua/media-suspilstvo/suspilne-movlennya/2010-07-05/54153

 2. stopcenzuri коментує:

  Думка журналіста про суспільне мовлення:

  “Суспільне телебачення: спроба №2”
  Руслан Кухарчук, УП, 07 липня 2010

  П’ять років потому відбувається повернення до ідеї створення Національного суспільного телебачення і радіомовлення – НСТР. Тепер вітер дме з боку адміністрації президента й Громадської гуманітарної ради при президентові. Звісно, що безпосередньо цією справою опікується Ганна Герман.

  http://www.pravda.com.ua/columns/2010/07/7/5201907/

 3. stopcenzuri коментує:

  Суспільне мовлення від Януковича

  Мар’яна Закусило , Анастасія Білякова-Бєльська, для «Телекритики» 09-07-2010

  На засіданні Громадської гуманітарної ради при президенті України 29 червня була представлена Концепція створення національного суспільного телебачення і радіомовлення. «Телекритика» з’ясувала, хто працював над документом, а також що про нього думають фахівці.

  http://www.telekritika.ua/suspilne-movlennya/2010-07-09/54298

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s