Учасники руху

Приєдналися:

1. Сергій Андрушко, СТБ
2. Роман Недзельский, ТК “2+2”
3. Євген Іхельзон
4. Юлія Банкова,  Громадське TV
5. Мар’яна Закусило, «Телекритика»
6. Наталя Соколенко, Громадське радіо
7. Олена Гайван, СТБ
8. Анастасія  Станко, Громадське TV
9. Дмитро Іванов, незалежний журналіст
10. Тетяна Шпайхер
11. Ігор Кримов, Перший національний
12. Наталя Гуменюк
13. Михайло Прудник
14. Світлана Тучинська,  Kyiv Post
15. Олена Коркодим, «Телекритика»
16.  Чирва Вікторія, незалежний журналіст
17.  Леся Ганжа, “Телекритика”
18. Євгенія Мотрич,
19. Денис Давидов, незалежний журналіст
20. Віктор Каспрук, політолог і журналіст
21. Галина Койнаш
22. Акім Галімов, Інтер
23. Скорик Михайлина,
24.  Григорій Жигалов, 1+1
25. Ілона Довгань, 1+1
26. Мирослав Откович, 1+1.
27. Куфрик Богдан, Експрес
28. Кудімов Сергій, 1+1
29. Наталка Данькова, “Телекритика”
30. Коляда Светлана, телеведущая,продюсер
31. Олег Корнієнко журналіст
32. Прокопчук Федір, “Шустер-live”
33. Діана Дуцик, ГО “Телекритика”
34. Андрій Куликов, журналіст
35. Олена Притула, “Українська правда”
36. Тарас Петрів
37. Леся Вакулюк, Інтер
60. Борис Скуратівський, незалежний журналіст
61. Скидан Володимир Анатолійович (DuPont Ukraine)
62. Аронець Олександр, громадсько-політичний діяч, журналіст газети “Свобода”
63. Денис Масліков, редактор ТСН.ua
64. Олександр Оськін, громадський діяч
65. Кравченко Максим – юрист
66. Руслан Сенічкін
67. Андрій Ганус, “Експрес”
68. Олена Геда, “Комерсант-Україна”
69. Людмила Тютюн, дизайнер, приватний підприємець
70. Вініченко Владіслав Ігорович
71. Костянтин Квурт (МГО “Інтерньюз – Україна”)
72. Соломко Ірина, журнал “Корреспондент”
73. Якімечко Анатолій Анатолійович, директор ТОВ “Аероконд”
75. Астраускас Людмила Єрофеївна, приватний нотаріус
76. Чистилін Володимир Іванович, газета “Главное”, м. Харків
77. Іванов Борис,”1+1″
78. Малеев Константин Сергеевич. Издательство “Стилос”.
79. Микола Шейко, “Український тиждень”
80. Діденко Юрій “Український південь”
81. Дмитро Добродомов, “Інформатор”
82. Аліна Пастухова, “Український Тиждень”
84. Анна Кокоріна-Ніколаєнко, “Центр журналістських розлідувань”
85. Ольга Токарюк, Інтер
86. Сергій Мокрушин, “Центр журналістських розслідувань”
87. Анна Андрієвська, “Центр журналістських розслідувань”
88. Катрич Василь, інженер
89. Грабовський Сергій, публіцист
90. Лащ Андрій Геннадійович, Розмовне радіо
91. Дмитро Гнап, журналіст, громадський активіст
92. Олена Гнесь, Інтер
93. Валентина Самар, “Дзеркало тижня”
94. Ігор Каневський, громадський діяч (Харків)
95. Король Сергій Іванович, незалежний журналіст
96. Мотрич Юлія (ведуча, Перший національний)
97. Чернюк Андрій
98. Андрій Окара
99. Анна Леонова “Розмовне Радіо”
100. Мица Роман Геннадійович (фізик)
101. Роман Кульчинський, редактор, ZaUA.org
102. Катрич Василь, інженер
104. Богданна Мартиник Експрес
106. Сілін Сергій, журналіст
107. Оля Піліщук — “Експрес”
108. Гарагуц Олена, головред газети “Лица” (Дніпропетровськ)
109. Андрій Сайчук, ТВІ
110. Ольга Годовенко, журналіст, канал Южнеського телебачення
111. Циба Тетяна, прес-служба УНП
112. Володимир Мула, головний редактор сайту TeleProstir.com
113. Рудич Ігор Іванович (редактор сайту bezopasnost.org)
114. Брук Дмитро Вадимович, Інтернет-портал “Главное”, викладач кафедри телерепортерської майстерності
115. Мирослава Барчук, 5-ий канал
116. Чайка Роман Ярославович, 5 канал
117. Тетяна Коваленко, 1+1
118. Кристина Бердінскіх, журналіст
119. Дмитриченко Сергій, портал “Аратта. Вікно в Україну”, головний редактор
120. Ніцович Роман Ігорович (редактор UA-Energy.org)
121. Довженко Отар, «Телекритика»
122. Почтар Мар’яна Володимирівна (OperNews.com)
124. Євген Маслов, “Главное”, Харьков
125. Олег Оленюк, головний редактор тижневика “Новий час” (м.Київ)
126. Марія Жартовська, журналістка
127. Кіпіані Вахтанг, журналіст
128. Остапа Світлана, оглядач “Телекритика”
129. Іван Лисенко, ІА “Правиця”
130. Ткаченко Тарас
131. Хіжніченко Максим Олегович, інформаційний портал zamkova.info
132. Теліженко Сергій Анатолійович, науковий співробітник, Інститут археології (Кримський філіал)
133. Колодій Іван Йосифович – прес-секретар БЮТ в Закарпатській області
134. Оксана Шкодзінська, журналістка
135. Попович Олена Євгенівна – незалежний журналіст
136. Микола Крентовський м.Хмельницький
137. Тивончук Юрій Вікторович – фотожурналіст
141. Роман Сухан, 5 канал
142. Альошин Антон (журналіст, перекладач м.Донецьк)
143. Айвазовська Ольга Павлівна
144. Олена Кулигіна, Релігійно-інформаційна служба України
145. Скорик Михайло, журналіст (Дніпропетровськ)
146. Азад Сафаров, 5 канал
147. Сердюк Олександр
148. Михайло Глуховський, журналіст
150. Cемиволос Валерій, вільний журналіст
151. Туров Віктор Петрович, доцент
152. Мацука Олексій, “Новини Донбасу”
153. Наталка Полинкова, ТВі
154. Бабкіна Ірина Костянтинівна, головний редактор журналу “Про меблі”
155. Артем Фурманюк, интернет-видання PRO-TEST
156. Ганна Гомонай, Інтер
157. Прикордонний Василь, звукорежисер
158. Віктор Козоріз, прес-центр “Майдан свободи” (м. Харків)
159. Оксана Трокоз, газета “20 хвилин”
160. Катерина Лаба, Інститут розвитку регіональної преси
161. Орел Вікторія, журналістка ТРК “Чорноморська”
162. Андрій Шевченко; журналіст, Центр суспільних медіа
163. Олексій Мазур, інтернет-сайт “Спецкор” (Дніпропетровськ)
164. Андрій Яніцький, Київська незалежна медіа-профспілка, газета “Лівий берег”
165. Десятерик Дмитро Валентинович, газета “День”
166. Віталій Чижов, директор радіостанцій Радіо Плюс, RMX, Є радіо
167. Євген Глібовицький, pro.mova
168. Марина Шкуропат, незалежний продюсер
169. Яків Носков, “1+1”
170. Сергій Галетій, незалежний оглядач з питань культури
171. Володимир Ханас, Асоціація гендерних журналістів “КавкАзія”
172. Сергій Зінченко,  “Промінь Просвіти”, м. Кривий Ріг
173. Євген Спежаков, “Верже”, Запоріжжя
174. Олександр Згоранець, відповідальний секретар газети “Волинь-нова”, Луцьк
175. Вадим Гладчук, редактор опозиційного Інтернет-видання Sprotiv.org
176. Олексій Ярославцев,головний редактор IA “Поряд з вами”
177. Олена Львова, “Коментарі”
178. Юрій Луканов, вільний журналіст, голова Комітету КНМП
179. Олег Головатенко, “Високий Вал”
180.  Ольга Кашпор, 1+1
182. Віталій Мороз, керівник програм з нових медіа МГО “Інтерньюз-Україна”
184. Роман Спiрiдонов журналист ТРК “Чорноморська”
185. Катерина Даніліна, газета “Мелитопольские ведомости”
187. Олександр Чекмишев, голова комітету “Рівність можливостей”
188. Сергій Фурманюк, журналіст, редактор “Громадської  правди”, Донецьк
189. Катерина Фурманюк, власкор газети “Аспект” (НПГУ) у Донбасі
190. Антон Фурманюк, редактор Сalcionews.net
191. Марина Бердичевська, “АиФ в Украине”, “Телекритика”
192.Віталий Дехтярьов, генеральний директор компанії “FM-TV”
193.  Нестеренко Оксана, Харківська правозахисна група
195. Свiтлана Овсянiк, журналiст, Одеса
196. Тимчук Дмитро Борисович, головний редактор інтернет-проекту “ФЛОТ2017”
197. Игорь Пох, еженедельник “Партнёр информ”, Николаев
199. Дмитро Юрійович Трунов
200. Станіслав Фещенко, журналіст, ТВІ
201.  Андрій Попович
203. Євген Булавка, журналіст
204.  Андрій Філіппський, головний редактор газети «Репортер» (Івано-Франківськ)
207. Христина Поліщук, кандидат політичних наук, Львів
208. Сидоров Сергій Сергійович, власкор ІА “РБК-Україна” в Запорізькій області
209. Володимир Коркодим, журналіст
213. Мирослав Ватащук, редактор відділу новин Волинського інформаційного порталу OnLine
215. lван Ладан, тернопільська інтернет-газета “Про все”
216. Ігор Кондратюк, телеведучий та продюсер, продакшн-компанія «Студія В.І.К.»
217. Бузак Тарас Олександрович, редактор сайту “Херсонська правда”
218. Олег Гавриш, спеціальный кореспондент «КоммерсантЪ» (Україна)
219. Валерій Кузнєцов, журналіст
220. Ігор Войцеховський, видавництво “Популярные Ведомости”
221. Кирило Лукеренко, НТН
222. Алім Алієв, аналітик pro.mova
223. Ігор Січовик, письменник.
224. Андрій Лепак, інформаційно-правовий центр «Наше право» (м.Львів)
229. Сенченко Андрій, редактор, «Преступности.НЕТ»
231.  Тетяна Козирєва, журналістка
233. Зоя Загородня, журналістка
235. Оксана Тупальська, 5 канал
236. Ярина Скуратівська, НРКУ, радіо Ера
237. Віталій Буряк, вільний журналіст, НМПУ (Луцьк)
238. Ветошкін Андрій, “1+1”
239. Анастасія Розлуцька, журналістка
241. Iрина Биля-Сабадаш, кандидат юридичних наук, викладач НЮАУ iменi Ярослава Мудрого (Харкiв)
243. Олександр Аргат, 5 канал
245. Владислав Пучич, незалежний журналіст, громадський діяч
246. Катерина Ботанова, онлайн видання про сучасну культуру korydor.in.ua, Фундація ЦСМ
247. Світлана Березівська, “1+1”
248. Ярослав Кобзар, “Твоя Територія”
250. Поліна Михайленко, Науково-інформаційний центр “Екологія. Жінка. Світ.”
251. Захар Федорак
252. Жорж Попов, “Вечірні Вісті”
253. Тарас Шевченко, Інститут Медіа Права
254. Максименко-Довгич Жанна, вільний журналіст
255. Максименко Дмитро, фотограф, креативной директор дизайн-студії Belka & Strelka
256. Іванович Юрій, менеджер ТОВ «Нокіан Шина»
257. Жанна Ляшенко, журналіст, “Правда Херсонщини”
261.  Ірина Герасимова, 5 канал
263.  Тетяна Печончик,
266. Тетяна Якубович, Радіо-Ера
267. Володимир Єрмоленко, “Інтерньюз-Україна”
268. Евгений Гендин, автор и муз.руководитель Театра “КВН ДГУ”, Днепропетровск
269. Наталка Фіцич, “Закрита зона”
270. Володимир Ар’єв, журналіст
271. Андрій Галег, редактор сайту politic.kiev.ua
272. Ігор Коркодим, оператор
273. Вадим Никифоров, “Черноморская” ТРК, Симферополь
274. Олег Климчук, журналіст, Перший національний
275. Галина Усатенко
277. Святослав Сурма, видавець, Дрогобич
279. Юрій Самсон, головний редактор “Газети “Зелена планета”
281. Ірина Бондаренко, журналіст, бюро “Свідомо”
289. Олександр Панченко, ведучий інформаційних програм Національної радіокомпанії України
290. Євген Самойленко, ТРК «Україна»
291. Ігор Бартків, газета «Громадянське суспільство»
292. Інна Боднар, кореспондентка ТСН (1+1)
295. Руслан Кавацюк, журнал “Країна”
296. Дмитро Чоповський, юрист Інституту масової інформації
298. Мар’яна Бухан, СТБ
299.  Тетяна Нестерчук, літературний редактор, Телекритика
301. Микола Шиманський, дизайнер, Телекритика
302. Олексій Кривошеєв, журналіст, редактор газети “ОГО”
303. Лілія Гунько, блоггер ЖЖ – http://liliya-108.livejournal.com/
303. Сергій Шараєвський, директор студії “Правда PRO”
304. Ігор Стокоз, фірма “Утілсервіс”, заступник генерального директора
305. Радченко Юрій, “Профспілкові Вісті”, головний редактор
306. Наталя Бандюк, газета “Зелена планета”
308. Антон Максимов, журналіст, видавництво “Фіто”
309. Ірина Ярчук, газета “Зелена планета”, журналіст
310. Степанченко Анастасія Ігорівна
311. Бобровнік Юрій, голова МГО “Незалежна асоціація молоді”
312. Юлія Хомюк, директор видавництва “Фіто”
313. Олександр Сумець, головний редактор газети “Зміївський кур`єр”, Харківська обл.
314. Інна Ковалів, журналіст, газета “Новая”
315. Олександра Мітіна, СТБ
316. Бірюков Руслан Валерійович, заступник голови координаційної  ради громадсько  організації, “ГРАД- Кривий Ріг”
317. Наталія Тимків, блогер ЖЖ, http://raphnana.livejournal.com/
318. Ольга Гіржева, редактор “Савік Шустер Студія”
319. Олександр Новосад, політолог, політичний оглядач
320. Алла Євдокимова, АТН, Харків, atn.kharkov.ua
321. Лілія Дроздик, Інститут Медіа Права.
322. Лимаренко Тетяна Олександрівна,газета”Нова молодь Черкащини”
324. Лимаренко Володимир Олександрович,газета “Нова молодь Черкащини”
325. Меженов Олександр Олександрович,газета “Нова молодь Черкащини”
326. Сакун Юлія Олександрівна,газета “Нова молодь Черкащини”
327. Михеев Денис Викторович, МК-Дистрибьюшн
328. Юрій Зущик, журналіст
329. Евгений Боровских, АТН, Харьков
330. Олександр Тихонов, телекомпанія АТН, Харків 331. Анна Черемнова, АТН, Харьков
332. Владимир Пославский, журналист
333. Юрій Дуркот, перекладач, журналіст, Львів
334. Катерина Абашина, эколог, г. Харьков
335.  Світлана Сірик, АТН, Харків
337. Марина Ніколаєва, редактор відділу розслідувань, АТН, Харків
338. Денис Анатолійович Хорошун, 36 років. Сценарист. ООО “12 авторов”. м. Челябінськ-Москва, Росія.
339. Галина Шподарева, АТН, Харьков
340. Ольга Сушко, юрист Інституту Медіа Права
341. Левочка Денис, ответственный за сайт npg.org.ua,
342. Калитвенцев Сергей, газета “Шахтер”, г. Краснодон, Луганской области
343. Анатолій Дедик, пенсіонер, Суми
344. Наталія Болховська, Вінницький прес-клуб, журналіст
345. Віталій Карпенко, заслужений журналіст України, головний редактор “Вечірнього Києва” 1985-2000 років
346. Душко Тимур Валерійович, незалежний журналіст, http://www.bessporno.blox.ua
347. Григорій Ховрах, сценарист
348. Наталя Дмитренко, журналіст
349. Ольга Волошина, домогосподарка
350. Коцюруба Ольга, юрист, викладач ЛНУ ім.І.Франка
351. Валерій Говгаленко, редактор газети “Подробности”, Севастополь
352. Ольга Бічева, журналіст
356. Дмитро Тузов, ТОНІС
357. Поліна Овсяннікова, журналіст, керівник прес-служби Київського обласного громадського руху “Разом із тобою”
359. Марія Алєсіна, журналіст, PR-менеджер Київського обласного громадського руху “Разом із тобою”
360. Назар Бекетов, голова Львівської обласної організації Європейська партія України
361. Івахно Ольга Юріївна, «Експерт-Україна»
362. Іванніков Михайло Ігоревич, сайт http://www.vystuel.com.ua
363. Орлова Олександра Валеріївна, Інститут журналістики
365. Парфенюк Анатолій Дем`янович, пенсіонер, с. Жуківка, Київська обл.
366. Івашина Олена Олександрівна, Укррадіо
367. Шульга Олена Володимирівна, “Слово просвіти”, Київ
368. Жетепко Марина Іванівна, Інститут журналістики
369. Вершиніна Маргарита Михайлівна, Київ
370. Михайлівна Оксана Павлівна, ТРК «Київ»
371. Власков Ілля Вікторович, bigmir.net, Київ
372. Тоагенюк Людмила Олегівна, Київ
373. Михайлова Аліна Олександрівна. «Український історичний журнал», Київ
374. Приступенко Тетяна Олегівна, заступник директора Інституту журналістики
375. Чорногуз Ярослав Олегович, Національна капелла бандуристів
376. Нестеренко Андрій Анатолійович, Перший діловий
377.  Макаренко Анна Олександрівна,  Інститут журналістики
379.  Іллюк Федір Кузьмович, видавництво «Юрічком Інтер»
386. Кобзар Ярослав Олегович, Інститут журналістики, «Твоя територія»
387.  Завгородня Олена Василівна, Українська студія хронікально-документальних фільмів
390. Мостова Анна Василівна, Київ
391. Куцай Ярослава Олександрівна, “Твоя територія”, Інститут журналістики
392. Лежньова Катерина Андріївна, ЗОДТРК Запоріжжя
393. Романенко Оксана Петрівна, Інститут журналістики
395. Скуленко Михайло Іванович, Запорізький класичний університет
396. Корінь Дарина Андріївна, Інститут журналістики
397. Соколова Катерина Олександрівна, Інститут журналістики
398. Слободенюк Олена Олегівна, Інститут журналістики
399.  Хоменко Ілляна Володимирівна, Київ
400. Смічова Владислава Михайлівна, газета “Сегодня”
401.  Шевчук Леонід Дем`янович , Стиль CW, Київ
403. Беспалов Ігор Олегович, типографія, м. Київ
404.  Журило Ірина Сергіївна, Інститут журналістики
405. Зезюлін Дмитро Олександрович, газета “По-українськи”
406. Говоруха Володимр Васильович,”Урядовий Кур”єр”
408. Ольга Вікторівна Гресько, викладачка Інституту журналістики
410. Нечипорук Аліса Миколаївна , Київ
411. Нестеряк Юлія Миколаївна , викладачка
412. Блохін Іван Сергійович, незалежний журналіст
413. Маціпура Наталя Миколаївна
417. Чорний Василь Георігійович, Газета “ВВС”, редактор
418. Демченко Олексій Анатолійович, “Перший діловий”
420. Багнюк Андрій, “Україна молода”, запоріжський власкор
422. Галій Тарас Володимирович, ТРК “Радіо Ера”
423. Дорошенко М.І., редакція газети «Україна молода»
426. Гаркуша Анатолій Миколайович, журнал «УкравтоСервіс» Київ
427. Калацинський Ростислав Юрійович, cтудент
428. Шевченко В.В., портал vkurse.ua Київ
429. Новікова Євгенія Святославівна, журнал Elle
435.  Брязгунов Ю.А., м. Київ,  “Молодь України”
439.  Cарнов Олексій Ігорович, юрист, Київ
442.  Катерина Палієнко, редактор сайту http://www.bezbrehni.com
449. Олександер  Башук, адвокат адвокатського об’єднання «Український адвокат»
450. Юрій  Дідовець, адвокат адвокатського об’єднання «Український адвокат»
451. Виктор Медведь, редактор правозащитной газеты “Взаимопомощь”
452.  Дмитро Лиховій, газета “Україна молода”
454. Леся Шовкун, газета “Україна молода”
455. Оксана Пашкевич, головний редактор журналу “ВиноГрад”
456. Маша Томак, “День”
457. Оксана Приходько, “Європейська Медіа Платформа”
460. Христина Коцiра, ICTV
461. Олена Маковій, редактор радіомовлення Криворізького міського державного об’єднання телебачення і радіомовлення, м. Кривий Ріг.
463. Богдан Варич, юрист
466.  Михайло Іванов, редактор інтернет-проекту “Вся Україна”.
468. Стукало Олексій, гостьовий редактор “Савік Шустер Студія”
469. Подкопаєв Олег Миколайович, журналіст газети “Батьківщина”
470. Лідія Гливинська, гостьовий редактор “Савік Шустер Студія”
472. Матвій Нікітін, Національна спілка журналістів
473. Богдан Буткевич, кореспондент відділу розслідувань журналу “Український Тиждень”
474. Макар Максим, газета “Шлях Перемоги”
475.  Ірина Плехова, директор Інформаційної агенції культурних індустрій
481.  Анна Королишин, Івано-Франківськ
484. Віталій Селик, незалежний журналіст
486. Валерій Десятник, незалежний журналіст
487. Юрій Комаров, оператор
488. Галина Скибньовська, телеканал “Інтер”
489. Андрей Чеботарев, журналист Trust.ua, блоггер, ludovikxiv.livejournal.com
490. Марина Данилюк, незалежний журналіст
491.   Ярина Климчак, журналіст, Чикаго, США
495. Галина Миць, головний редактор газети “ВО Свобода”
496. Сергей Курмоярцев, аспирант кафедры Истории Украины, ЮНПУ им.К.Д.Ушинского
497. Леся Федів, журналіст, Львів
498.  Заїка Євген Михайлович, виконавчий директор Суспільно-аналітичного центру “SWOT”
500. Ніна Падун – Асистент до справ контактів зі Сходом, HLI – Europa
502. Ільків Тарас Євгенович, старший редактор Кореспондент.net-Бизнес
503.  Надія Вірна, журналістка газети “Час”, ІМІ
505. Наталія Брянська, журналістка газети “Час”
506. Андрей Клименко, член НСЖУ, главный редактор интернет-портала “Большая Ялта News”, http://www.bigyalta.com.ua/
507. Татьяна Гучакова, член НСЖУ, руководитель проекта “Черноморские новости”, http://www.bigyalta.com.ua/black-sea-news
508. Володимир Притула, журналіст, м.Сімферополь
509. Владислав Савенок, “Українські Новини”, Чернігівська незалежна медіа-профспілка
510. Наталі Ромашова, журналістка
511. Світлана Сененко, незалежна дослідниця, журналістка, жж-блогер
512. Наталія Фeдущак, Kyiv Post
513. Ольга Ляснюк, письменниця, журналістка
514. Тетяна Татомир, газета “Джерела Трускавця”
515. Любомир Поливка, газета “Джерела Трускавця”
516. Орест Лещишин, газета “Джерела Трускавця”
517. Мар`яна Лужецька, газета “Джерела Трускавця”
518. Марія Кириленко, публіцист
519. Андрій Широченков, випусковий режисер «Савік Шустер Студії»
520. Владислав Майструк, випусковий редактор «Савік Шустер Студії»
521. Аблицова Светлана Викторовна
522. Середа Валентин Матвеевич
523. Олександр Арбузов, тижневик «Коментарі»
524. Скакодуб Андрій Васильович, Громадська організація “Ладижинська громадська рада”
525. Віктор Мішковський, громадянин України, дипломований інженер
526. Андрій Лохматов, Миколаївська молодіжна газета “Газета ТЕМА”
526. Ярослав Чорнозуб, політичний експерт
527. Надія Луценкіна, Молодіжна Асоціація Громадських Ініціатив, Єнакієве
528. Скворцов Олег, выпускающий редактор журнала Promotion Time (Севастополь)
529. Анастасія Світлевська, вільний журналіст, м. Луганськ
530. Ольга Бондаренко, 5 канал
531. Павло Островський, журналіст, газета “Наша Дружківка”, Донецька обл.
532. Твердова Валентина Андріївна, пенсіонерка, Миколаївська область
533. Супруненко Микола Григорович, пенсіонер, місто Снігурівка
534. Людмила Витязь, журналист, “Новости”, Днепропетровская ОГТРК
535. Надія Попадюк, Голова Закарпатської обласної організації ВМГО “Молодіжний Європейський Рух”
536. Ігор Котелянець, газета “Рост”, м. Енергодар, Запорізька обл.
537. Галина  Єреміца,Чернівецька обласна громадська організація “Європейський Рух”, вільна журналістка, м. Чернівці
538. Дмитро Литвиненко, СТБ
539. Іван Скибиляк, ГО “МАО”, м. Кременчук
540. Марчук  Григорій  Анатолійович, пенсіонер, Миколаївська обл.
541. Кравченко Сергій Сергійович, голова Правління ВГО “Сила Країни”
542. Спірин  Олександр Іванович ,пенсІонер,МиколаЇвська обл.
543.  Філіпас Олег, ГО ” Чиста хвіля “, Кременчук.
544. Матвєєв Евгеній, художник.
545. Ковалевская Оксана Борисовна. г. Донецк, блоггер жж http://ksyuhin-i-ya.livejournal.com/
546. Божко Володимир, Спілка Української Молоді
547. Валентин Колєчкін, політолог, http://kolechkyn.livejournal.com/
548. Андрій Крюков, засновник газети “Сватівські  відомості”
549. Юлія Красій, журналіст, “Сватівські  відомості”
550. Леонід Фалько, журналіст, “Сватівські  відомості”
551. Юрій Рибачук, редактор відділу “Культура і суспільство”, суспільно-політичний і діловий тижневик “Коментарі”
552. Олеся Остапенко, ТОНІС
553. Cамойленко Людмила Володимирівна,домогосподарка
554. Олена Білошицька-Костюкевич, письменниця
555. Валерій Костюкевич, кореспондент всеукраїнської газети “День”, Житомир
556.  Цюпа Оксана, лялькарка
557. Сергій Матійко, перший заступник Голови Правління ГО “Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад”
558. Мартюшева Анна, Фундація регіональних ініціатив
559. Введенская Анна, психолог
560. Мавілє  Халілова, студентка Таврійського національного університету, факультет слов’янської  філології та журналістики.
561. Тетяна Грішина, журналіст інтернет-видання “Волинські новини”
562. Евгений Кожирнов, корреспондент телеканала “Интер”
563. Митровка Богдан Юрійович

564. Сергій Медяник, Інформаційно-аналітичне видання “Актуальна Правда”

565. Андрій Діхтяренко, головний редактор “Реальная газета”, Луганськ

566. Гройсман Елеонора, Співзасновник та головний редактор газети «Київ єврейський»

567. Токар Олександр, Заступник головного редактора газети «Київ єврейський»

568. Максим Абрамовський, “Агенція журналістських розслідувань”, член НМПУ

569. Людмила Мрачковська, кореспондент газети “Експрес”, Вінниця

570. Микола Рябий, письменник, Вінниця


 

 

На прес-конференції «Як проблема доступу до інформації впливає на якість життя українця?», яка відбулася 3 червня в інформаційному агентстві УНІАН, громадські організації передали список ГО, що долучилися до руху «Стоп цензурі!»:
Список громадських організацій, які підтримують
журналістський рух «Стоп цензурі!»:
1. «Авангард-центр» – Галина Бахматова (Херсонська обл.)
2. «Безпосереднє народовладдя» – Лариса Щепьоткіна (Херсонська обл.)
3. «Демократичні перетворення України» – Петро Вербівський (Черкаська обл.)
4. «Захист» (Дія) – Лариса Польська (Херсонська обл.)
5. «Ліга Про» – Артем Петкевич (Херсонська обл.)
6. «Наше Поділля», Юрій Степанець (Вінницька обл.)
7. «Нова генерація» – Ольга Жукова (Херсонська обл.)
8. «Спілка управдомів, голів домкомів та вуличкомів Харківщини» – Олександр Ермаков (Харківська обл.)
9. Агенція регіонального розвитку «Сумщина» Сергій Алещенко (Сумська обл.)
10. Адаптаційний чоловічий центр – Володимир Ханас (Тернопільська обл.)
11. Асоціація батьківської громадськості загальноосвітніх закладів м.Львова – Віталій Ілик (Львівська обл.)
12. Асоціація захисту прав і свобод молоді «ДРУЖБА» – Ігор Сцібайло (Тернопільська обл.)
13. Асоціація краєзнавців-енциклопедистів – Віктор Уніят (Тернопільська обл.)
14. Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе) – Михайло Шелеп (Волинська обл.)
15. Асоціація незалежних творчих ініціатив – Сергій Пасічник (Черкаська обл.)
16. Асоціація сприяння органам самоорганізації населення – Тамара Аннєнкова (Херсонська обл.)
17. Благодійний фонд Устина Мальцева – Устин Мальцев (Херсонська обл.)
18. БФ «Громадські ініціативи» – Галина Чала (Харківська обл.)
19. БФ «Мангуст» – Євгенія Лисак (Херсонська обл.)
20. БФ «Оберіг» – Ігор Зубко (Запорізька обл.)
21. ВГО «Українська стратегія» – Анатолій Пінчук
22. ВГО «Успішна Україна» – Василь Чепелюк
23. ВЕГО «МАМА-86» – Ганна Голубовська-Онісімова
24. Вінницька обласна організація Суспільної Служби України – Ганна Чайковська (Вінницька обл.)
25. Вінницький обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» – Альона Кирилюк (Вінницька обл.)
26. ВМГО «Демократичний Альянс» – Василь Гацько
27. ВМГО «Українське молодіжне об’єднання» – Гапоненко Олексій (Запорізька обл.)
28. ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» – Таміла Ташева
29. Волинське громадське об’єднання «Варта громади» – Олександр Мартинюк (Волинська обл.)
30. Всекримське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка – Сергій Савченко (АР Крим)
31. Всеукраїнське громадське об’єднання «Народовладдя, Свобода, Справедливість» – Олександр Коломієць
32. Всеукраїнський Екологічний Рух «Хортицький Форум» – Олександр Багін (Запорізька обл.)
33. ГІМЦ «Всесвіт» – Альянс «Майдан» – Віктор Гарбар (Харківська обл.)
34. ГО «Асоціація захисту екологічних прав громадян» – Наталья Сумінова (Донецька обл.)
35. ГО «Діалог» – В’ячеслав Куракса (Харківська обл.)
36. ГО «Європейський вибір Криму» – Іллімар Асанов (АР Крим)
37. ГО «Захист прав споживачів» – Володимир Нікітенко (Херсонська обл.)
38. ГО «Київський Народний Контроль» – Дмитро Мотайленко, Вадим Логвинов
39. ГО «Комітет громадської безпеки» – Ольга Грива (Харківська обл.)
40. ГО «Кримська правиця» – Микола Борисенко (АР Крим)
41. ГО «Крона» – Людмила Гуслякова (Харківська обл.)
42. ГО «Молодь в дії» – Олександр Безуглий (Харківська обл.)
43. ГО «Правозахисник» – Юрій Кравченко (Запорізька обл.)
44. ГО «Розвиток» – Ганна Парфьонова (Херсонська обл.)
45. ГО «Територія успіху», Інга Дуднік (Кіровоградська обл.)
46. ГО «Українська громада Криму» – Владислав Хмеловський (АР Крим)
47. ГО «Український Дім» – Андрій Щекун (АР Крим)
48. ГО «УкрПростір» – Микола Колодяжний
49. ГО «Центр UA» – Світлана Заліщук, Іван Марунич, Олег Рибачук
50. Громадська ініціатива «Нічний дозор» – Микола Чернотицький (Сумська обл.)
51. Громадська правозахисна організація «Донецький Меморіал» – Олександр Букалов (Донецька обл.)
52. Громадське бюро «Правозахист» – Олександр Такул (Сумська обл.)
53. Громадський комітет національної безпеки України – Олексій Толкачов
54. Громадянська коаліція «Право на майбутнє» – Олександр Клюжев (Донецька обл.)
55. Дебатна Академія – Дмитро Сінченко
56. Дніпропетровська обласна громадська організація «Народний контроль» – Галина Кучеренко (Дніпропетровська обл.)
57. Дніпропетровська обласна екологічна асоціація «Зелений світ» – Едуард Ключко (Дніпропетровська обл.)
58. Донецька обласна організація КВУ – Сергій Ткаченко (Донецька обл.)
59. Екологічний клуб «Край» – Галина Проців (Тернопільська обл.)
60. Європейський клуб – Олександр Каденко (Харківська обл.)
61. Жіноча екологічна організація «Дочки Землі» – Марина Чернишова (Запорізька обл.)
62. Запорізька обласна організація ВУТ «Просвіта» – Олег Ткаченко (Запорізька обл.)
63. Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас» – Костянтин Рижов (Запорізька обл.)
64. Запорізька правозахисна ліга «Універсал» – Денис Тарасов (Запорізька обл.)
65. Запорізьке представництво Громадянської Мережі ОПОРА – Юлія Ярмаркіна (Запорізька обл.)
66. Запорізьке представництво Національної скаутської організації «Пласт» – Олексій Мосейко (Запорізька обл.)
67. ЗВ «Союз Українок» – Оксана Яценко (Запорізька обл.)
68. ІАЦ «Громадський простір» – Алла Прунь
69. Ініціатива на захист прав інвалідів – Олексій Ліпков (Херсонська обл.)
70. Інститут масової інформації – Вікторія Сюмар
71. Інститут політичної освіти – Андрій Странніков, Олександр Солонтай
72. Інтерньюз Україна – Костянтин Квурт, Андрій Кулаков
73. Карпатське агентство прав людини «ВЕСТЕД» – Микола Яцков (Закарпатська обл.)
74. Кіровоградська обласна благодійна організація «Відкрите серце» – Аліна Ярославська (Кіровоградська обл.)
75. Коломийське представництво Громадянської мережі ОПОРА – Іван Маруняк (Івано-Франківська обл.)
76. Комітет виборців України – Олександр Черненко
77. Кримська Асоціація голубівників, любителів декоративних і півчих птахів – Іллімар Асанов (АР Крим)
78. Луганська правозахисна жіноча організація «Чайка» – Лариса Заливна (Луганська обл.)
79. Львівська обласна організація КВУ – Оксана Кузенко (Львівська обл.)
80. Львівське обласне відділення Центру національного відродження ім. Степана Бандери – Юрко Антоняк (Львівська обл.)
81. Львівський Доброчинний Фонд підтримки наукових та соціальних програм – Ігор Шостак (Львівська обл.)
82. МГО «НЕБО» – Ігор Артюшенко (Запорізька обл.)
83. Мережа підтримки реформ – Катерина Сідаш
84. МО «Захист прав споживачів» – Віра Задніпряна (Херсонська обл.)
85. Молодіжна асоціація екологічного транспорту – Катерина Стрижевська (Запорізька обл.)
86. Молодіжний центр регіонального розвитку – Максим Єлігулашвілі (Херсонська обл.)
87. Муніципальний центр стратегічного планування і маркетингових досліджень – Вадим Степанець (Сумська обл.)
88. Незалежна Профспілка Гірників шахти імені М.П. Баракова, м. Краснодона та Краснодонського району – Дмитро Калітвенцев, Денис Льовочка, Сергій Калітвенцев (Луганська обл.)
89. Обласна незалежна асоціація «ДАНА» – Олена Кабашна (Миколаївська обл.)
90. Одеська обласна організація КВУ – Анатолій Бойко (Одеська обл.)
91. Організація національного захисту «Південний щит» – Сергій Кардаш (АР Крим)
92. Організація солдатських матерів – Ольга Безкоровайна (Херсонська обл.)
93. ОСББ «Альма-центр» – Юлія Самойлова (Харківська обл.)
94. Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень – Геннадій Максак (Чернігівська обл.)
95. Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень – Олександр Мошнягул (Херсонська обл.)
96. Регіональний комітет Гельсінської громадянської Асамблеї Криму – Каріна Борисенко (АР Крим)
97. РНГО «Центр соціального партнерства» – Белюкіна Наталія (Черкаська обл.)
98. Сімферопольська міська організація «Союз Українок» – Поліна Король (АР Крим)
99. СММГО «Ліцей» – Владислав Діброва (Сумська обл.)
100. Спілка консультантів «Експерт-група» – Андріян Фітьо (Львівська обл.)
101. Спілка української молоді – Андрій Букін (Сумська обл.)
102. Студентське братство Сумщини – Анна Товстуха (Сумська обл.)
103. Сумське міське відділення КВУ – Олексій Захарченко (Сумська обл.)
104. Сумський обласний комітет молодіжних організацій – Георгій Сахнюк (Сумська обл.)
105. Сумський прес-клуб – Алла Федорина (Сумська обл.)
106. ТМО «Нівроку» – Оксана Прокіпчук (Тернопільська обл.)
107. Українська Гельсінська спілка з прав людини – Володимир Яворський
108. Український незалежний центр політичних досліджень – Максим Лациба, Юлія Тищенко
109. Фонд «Народна дипломатія» – Богдан Кавулич
110. Фонд милосердя та здоров’я – Алла Тютюнник (Херсонська обл.)
111. Фонд місцевої демократії – Ольга Мірошник (Харківська обл.)
112. Фундація місцевих ініціатив – Ігор Українець (Тернопільська обл.)
113. Харківська обласна молодіжна громадська організація «СВІТЛО» – Марія Савіна (Харківська обл.)
114. Харківська обласна організація КВУ – Михайло Камчатний (Харківська обл.)
115. Харківська обласна Профспілка підприємців – Валерій Рєпін (Харківська обл.)
116. Харківський ліберальний клуб – Юлія Біденко (Харківська обл.)
117. Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь» – Світлана Смаль (Херсонська обл.)
118. Херсонська обласна організація КВУ – Дементій Бєлий (Херсонська обл.)
119. Хмельницька обласна організація Українського товариства охорони природи – Юрій Резніков (Хмельницька обл.)
120. ХОЦ «Успішна жінка» – Олена Микитась (Херсонська обл.)
121. Центр громадської політики – Алла Онупрієнко (Харківська обл.)
122. Центр громадянських ініціатив – Віталій Загайний (Львівська обл.)
123. Центр досліджень визвольного руху – Василь Стефанів (Львівська обл.)
124. Центр досліджень регіональної політики – Олександр Хоруженко (Сумська обл.)
125. Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу – Михайло Наход (Волинська обл.)
126. Центр прав людини «Дерево життя» – Тамара Трацевич (Харківська обл.)
127. Центр прав людини ім. П. Григоренка – Леонід Пілунський (АР Крим)
128. Центр правових та політичних досліджень «СІМ» – Лідія Тополевська (Львівська обл.)
129. Центр розвитку «Демократія через культуру» – Оксана Олексів
130. Центр соціальної політики – Олег Конотопцев (Харківська обл.)
131. Черкаська обласна організація ВМГО «Демократичний Альянс» – Сергій Слинько Володимирович (Черкаська обл.)
132. Черкаське представництво Громадянської Мережі ОПОРА – Микола Макуха (Черкаська обл.)
133. Українська незалежна рада єврейських жінок УНРЄЖ

134. Група підтримки екологічного усвідомлюваного батьківства “Фенікс”

135. Фундація “Грейпфрут” (пол. Fundacja “Grejpfrut”) м.Олава,Нижньосілезьке воєводство.


Шановні друзі!

 

Приєднатися до руху можна надіславші свої ім`я та прізвище, назва організації, контактний телефон

на e-mail  info.telekritika@gmail.com.

Коментарі
  1. […] Учасники журналістського руху «Стоп цензурі» […]

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s